"Doggy Joy" - Interzoo 2022

01.08.2022.

Paldies visiem, kas apmeklēja mūsu "Doggy Joy" stendu pasaules vadošajā mājdzīvnieku piederumu izstādē Interzoo 2022 Nirnbergā, Vācijā.

Tiekamies atkal nākošajā!

Interzoo 2022, 24. - 27. maijs // Nirnberga, Vācija

30.03.2022.

Izstādē Interzoo 2022 mēs ar nepacietību gaidām sadarbību ar jums, lai radītu jaunas perspektīvas mājdzīvnieku piederumu tirgus nākotnei, iekustinātu tendences un virzītos uz priekšu ar inovācijām! Nāciet un apmeklējiet mūs Pasaules vadošajā mājdzīvnieku piederumu izstādē Nirnbergā no 2022. gada 24. līdz 27. maijam.

Šī četru dienu pasākuma laikā jūs varat atklāt mūsu jaunākos produktus, kas ir dabīgi gardumi suņiem "Doggy Joy".

Mūs varat atrast 7A hallē, 333. stendā.

Tiksimies tur!

Doggy Joy draugs Darro

30.03.2022.

Jānim Grīnfeldam bija sapnis par Vācu aitu suni, un, kad pirms 3 gadiem viņš sāka dzīvot mājā Saulkrastos, tajā ienāca arī mazais Darro. Suns izaudzis gudrs un skaists, bet Jānim izveidojies jauns hobijs – trenēt suņus. Pašreiz viņš tiekas ar saviem mācāmajiem Saulkrastos, Salacgrīvā un Ķekavā, un starp viņiem ir Vācu aitu suņi, rotveilers, pitbulterjers. Jānis joko, ka viņu vairāk tagad var satikt suņu laukumos nekā mājās. Arī pats aizvien mācās, lai kļūtu par profesionālu suņu treneri. Jānim tuvākā ir aizsardzība, aizrauj arī mācīt suņiem meklēt pēdas. Te labi noder Doggy Joy kārumi, piemēram, ik pa pāris pēdām var nolikt pa kādam jēra medaljonam, lai suni ieinteresētu doties meklēt. Galvenais darbs ir skaidrot suņu saimniekiem, ko un kā iemācīt, kādus nelielus uzdevumus izpildīt mājās. Treniņš jāprot beigt brīdī, kad suns aizvien ir ieinteresēts darboties! Rezultāti būs, tikai jāstrādā un jābūt pacietīgiem, uzskata Jānis. Protams, ka suns novērtē balvu, un Jānis atzinīgi izsakās par Doggy Joy kārumiem, kas Dorro un citiem viņam zināmajiem suņiem ļoti garšo.

Novembra FB konkursa uzvarētājs

21.12.2020.

Novembra FB konkursa uzvarētāja ir Kristīne un laimīgais suņu kārumu "Doggy Joy" saņēmējs ir Ričs!

"Lūk laimīgā Riča fotogrāfija, balvu saņemot."

Riča saimniece Kristīne

Priecīgus Ziemassvētkus!

21.12.2020.

Dārgie klienti un sadarbības partneri!

Sirsnīgi pateicamies par sadarbību 2020.gadā!

Mūsu kopā paveiktais - priecē un iedvesmo jauniem mērķiem!

Lai prieka pilni Jums šie Ziemassvētki un Laimīgs Jaunais 2021.gads!

Jūsu PETFEST ar "Doggy Joy"!

Sveiciens 1.septembrī!

01.09.2020.

Šodien, Zinību dienā, ir noderīgi atgādināt, ka suņu kārumi "Doggy Joy" ir labākais palīgs suņu skološanā! Lai veiksmīgs mācību gads un tikai pozitīva pieredze kopā ar mums.

Tavs "PETFEST"

Maksvela saimnieces Gitas atsauksme

02.11.2020.

"Mans suns ir starā par gardumiem. Visu laiku pēc tiem laiza man kājas, tā viņš saka paldies! Izbauda tos, jo savu pamatēdienu apēd pusminūtes laikā. PALDIES no mums!"

Gita un Maksvels

«12»
Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko pārlūkošanas pieredzi. Lasīt vairāk Sapratu