Doggy Joy draugs Darro

30.03.2022.

Jānim Grīnfeldam bija sapnis par Vācu aitu suni, un, kad pirms 3 gadiem viņš sāka dzīvot mājā Saulkrastos, tajā ienāca arī mazais Darro. Suns izaudzis gudrs un skaists, bet Jānim izveidojies jauns hobijs – trenēt suņus. Pašreiz viņš tiekas ar saviem mācāmajiem Saulkrastos, Salacgrīvā un Ķekavā, un starp viņiem ir Vācu aitu suņi, rotveilers, pitbulterjers.
Jānis joko, ka viņu vairāk tagad var satikt suņu laukumos nekā mājās. Arī pats aizvien mācās, lai kļūtu par profesionālu suņu treneri. Jānim tuvākā ir aizsardzība, aizrauj arī mācīt suņiem meklēt pēdas. Te labi noder Doggy Joy kārumi, piemēram, ik pa pāris pēdām var nolikt pa kādam jēra medaljonam, lai suni ieinteresētu doties meklēt.
Galvenais darbs ir skaidrot suņu saimniekiem, ko un kā iemācīt, kādus nelielus uzdevumus izpildīt mājās. Treniņš jāprot beigt brīdī, kad suns aizvien ir ieinteresēts darboties! Rezultāti būs, tikai jāstrādā un jābūt pacietīgiem, uzskata Jānis. Protams, ka suns novērtē balvu, un Jānis atzinīgi izsakās par Doggy Joy kārumiem, kas Dorro un citiem viņam zināmajiem suņiem ļoti garšo.

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko pārlūkošanas pieredzi. Lasīt vairāk Sapratu