O nás

Náš tím tvoria profesionáli s viac ako 15-ročnými skúsenosťami - zameriavame sa na pochúťky, starostlivo vyvíjané recepty podľa odporúčaní veterinárov a výber surovín najvyššej kvality, aby sme psom ponúkali len to najlepšie.


NAJLEPŠÍ POMOCNÍK PRI VÝCVIKU VÁŠHO PSA - „DOGGY JOY“!

100 % prírodné
Pochúťky z mäsa najlepšej kvality
Recepty vytvorené podľa odporúčaní veterinárov
Balenie najvyššej kvality
Kvalitná ručná výroba
Maškrty a žuvacie pochúťky pre psy


Zdravie vášho psa je našou najvyššou prioritou!

Vďaka prírodným ingredienciám a špeciálnym receptom sú naše výrobky také obľúbené. Každodenná starostlivosť o naše psy, ich rozmaznávanie, pochúťky DOGGY JOY, spoločné chvíle a prechádzky sú to najlepšie, čo im môžeme dať za ich lásku a poslušnosť.

Maškrty DOGGY JOY sú vyrobené výhradne z mäsa pochádzajúceho z fariem, bez farbív, dochucovadiel, alebo iných prídavných látok.  Naše výrobky sú preto hypoalergénne a odporúčané pre všetky psy.

Keď ide o jedlo, psy, rovnako ako ľudia, majú rôzne preferencie.  DOGGY JOY ponúka širokú paletu príchutí, z ktorých si určite vyberie každý pes.  Naše výrobky sa nelíšia len druhom použitého mäsa, ale tiež zaujímavými a nepravidelnými tvarmi a tvrdosťou, čím uspokoja chuťové bunky každého psa. 

DOGGY JOY je doplnkové krmivo, ku ktorému by sa mala podávať čerstvá pitná voda.  Maškrty DOGGY JOY sú ideálne na výcvikový proces vášho psa.  Na výcvik odporúčame zvoliť tie najmäkšie, jednoducho deliteľné druhy. Nezabudnite, že váš pes musí dostať odmenu vždy, keď splní pokyn.

PetFest Ltd.
Registrácia č.: 40203214083
Adresa: Ul. Uriekstes 18B, Riga, LV-1005
info@doggyjoys.com

Táto webová stránka používa cookies, aby vám poskytla ten najlepší zážitok z prehliadania. Mám to