Apie mus

Mūsų komandą sudaro profesionalai, turintys didesnę nei 15 metų patirtį. Daugiausia savo dėmesio jie skiria skanėstams, kruopščiai pagal veterinarų rekomendacijas sukurtiems receptams ir aukščiausios kokybės ingredientams, kad geriausiai patenkintų šuns poreikius.

Jūsų geriausias šuns dresavimo pagalbininkas – „DOGGY JOY“!


·        100 % natūralu

·        Skanėstai iš aukščiausios kokybės mėsos

·        Veterinarų sukurti receptai

·        Aukščiausios kokybės pakuotė

·        Rankų darbo

 

SKANĖSTAI IR KRAMTALAI ŠUNIMS


Jūsų šuns sveikata yra mūsų svarbiausias prioritetas!
Mūsų produktai mėgstami dėl natūralių ingredientų ir mūsų specialių receptų. Geriausiai už savo šunų meilę ir paklusnumą galime atsidėkoti jais rūpindamiesi, lepindami, duodami DOGGY JOY skanėstų, juos vedžiodami ir būdami drauge.

DOGGY JOY skanėstai pagaminti tik iš fermose augintų gyvulių mėsos, juose nėra dažančiųjų, kvapiųjų medžiagų arba kitų priedų.  Mūsų produktai pripažinti kaip hipoalerginiai ir yra rekomenduojami visiems šunims.

Kalbant apie maistą, šunys, kaip ir žmonės, turi skirtingų pageidavimų.  Galima rinktis iš įvairių DOGGY JOY skonių, kurie be abejonės patiks bet kuriam šuniui.  Mūsų produktai skiriasi ne tik mėsos rūšimis, bet ir įdomiomis ir netaisyklingomis formomis bei kietumu, kad patenkintų kiekvieno šuns skonį. 

DOGGY JOY skanėstai yra maisto papildas. Pasirūpinkite, kad jūsų šuo visada turėtų švaraus geriamojo vandens.  DOGGY JOY skanėstai puikiai tinka jūsų šuns dresavimui.  Šiam tikslui rekomenduojame rinktis minkščiausius, lengvai dalijamus skanėstus. Nepamirškite, kad šuniui reikia atlyginti kiekvieną kartą įvykdžius prašymą.

„PetFest Ltd.“
Registracijos Nr.: 40203214083
Adresas: Uriekstes 18B, Ryga, LV-1005
info@doggyjoys.com

Ši svetainė naudoja slapukus, kad suteiktų geriausią naršymą. Supratau