Meist

Meie meeskond koosneb enam kui 15-aastase kogemusega spetsialistidest - keskendunud hõrgutistele, hoolikalt välja töötatud veterinaarretseptidele, kes valivad välja vaid parima kvaliteediga koostisosad, et pakkuda koertele parimat.

 

Teie koera parim koolitusabiline - "DOGGY JOY"!


·                 100% looduslik

·                 Parima kvaliteediga lihast valmistatud maiustused

·                 Veterinaarretseptid

·                 Tippkvaliteediga pakendus

·                 Kvaliteedi tagamiseks käsitsi valmistatud

 

MAIUSTUSED JA NÄRIMISTOOTED KOERTELE

Teie koera tervis on meie peamine prioriteet!
Meie tooted on armastatud tänu looduslikele koostisosadele ja meie spetsiaalsetele retseptidele. Igapäevane hoolitsemine koerte eest, hellitamine, DOGGY JOY maiustused, ühine aeg ja jalutuskäigud on parim, mida saame anda vastutasuks nende armastuse ja kuulekuse eest.

DOGGY JOY maiustused on valmistatud ainult taludes kasvatatud lihast, mis ei sisalda mingeid värvaineid, maitseaineid ega muid lisaaineid.  Seetõttu on meie tooted tunnistatud hüpoallergeenseteks ja soovitatakse kõikidele koertele. 

Kui tegemist on toiduga, on koertel nagu ka inimestel, erinevad eelistused.  DOGGY JOY pakub laia valikut maitseid, mis on kindlasti nauditavad iga koera jaoks.  Meie tooted ei varieeru ainult lihaliikide poolest, vaid ka nende huvitava ja ebaregulaarne kuju ja tugevuse poolest, et tulla vastu iga koera maitsele. 

DOGGY JOY maiustused on lisatoit, mida tuleb pakkuda koos värske joogiveega.  DOGGY JOY maiustused on ideaalsed teie koera koolitusprotsessis.  Koolituse käigus kasutamiseks soovitame valida kõige kergemini poolitatavad variandid. Pidage meeles, et koera tuleb premeerida iga kord, kui ta täidab teie poolt antud ülesande.

PetFest Ltd.
Registreerimise kuupäev: 40203214083
Aadress: Uriekstes 18B, Riia, LV-1005
info@doggyjoys.com

Parima sirvimiskogemuse saamiseks kasutab see sait küpsiseid. Sain aru