O nas

Nasz zespół składa się z profesjonalistów z ponad 15-letnim doświadczeniem - skoncentrowanych na przysmakach, starannie opracowanych recepturach weterynaryjnych, wybierających tylko najwyższej jakości składniki, aby zaoferować psom to, co najlepsze.

Twój najlepszy asystent szkolenia psów - „DOGGY JOY”!

·        100% naturalny

·        Przysmaki wykonane z najlepszej jakości mięsa

·        Przepisy opracowane weterynaryjnie

·        Najwyższej jakości opakowanie

·        Ręcznie robione w celu uzyskania najwyższej jakości

 

SMAKOŁYKI I GRYZAKI DLA PSÓW


Zdrowie Twojego psa jest naszym priorytetem!
Naturalne składniki i nasze specjalne receptury sprawiają, że nasze produkty są uwielbiane. Codzienna opieka nad naszymi psami, rozpieszczanie ich, smakołyki DOGGY JOY, bycie razem i wspólne spacery to najlepsze, co możemy dać w zamian za ich miłość i posłuszeństwo.

Przysmaki DOGGY JOY wytwarzane są wyłącznie z mięsa hodowlanego, nie zawierają żadnych barwników, aromatów ani innych dodatków, dlatego też nasze produkty są uznawane za hipoalergiczne i zalecane dla wszystkich psów.

Jeśli chodzi o jedzenie, tak jak ludzie, psy również mają różne preferencje. DOGGY JOY oferuje szeroką gamę smaków, które z pewnością zadowolą każdego psa.  Nasze produkty różnią się od siebie nie tylko rodzajem używanego mięsa, ale również ciekawymi i nieregularnymi kształtami oraz twardością, aby zaspokoić gusta każdego psa. 

Przysmaki DOGGY JOY to karma uzupełniająca, którą można podawać wraz ze świeżą wodą pitną. Przysmaki DOGGY JOY są idealne do procesu szkolenia psów. Do procesu szkolenia zalecamy wybór najbardziej miękkich, łatwych do podziału rodzajów przysmaków. Pamiętaj, Twój pies musi być nagradzany za każdym razem, gdy Twoja prośba zostanie zrealizowana.

PetFest Ltd.
Numer rejestracyjny: 40203214083
Adres: Ulica Uriekstes 18B, Ryga, LV-1005
info@doggyjoys.com

Ta strona używa plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość przeglądania. Rozumiem