Mūsu komandu veido profesionāļi ar vairāk kā 15 gadu pieredzi - fokusējušies uz kārumiem, rūpīgi izstrādājuši veterināri-formulētas receptes, izvēloties tikai augstākās kvalitātes izejvielas, lai piedāvātu suņiem labāko!

Tavs labākais palīgs suņa skološanā - "DOGGY JOY"!
  • 100% dabīgi.
  • Kārumi ražoti no augstākās kvalitātes gaļas.
  • Veterināri-izstrādātas receptes.
  • Augstākās kvalitātes iepakojums.
  • Roku darbs.


GRAUŽAMIE & KĀRUMI SUŅIEM 

Tava suņa veselība ir mūsu galvenā prioritāte

Dabiskās sastāvdaļas un mūsu īpašās receptes padara mūsu produktus mīlētus. Ikdienas rūpes par mūsu suņiem, viņu palutināšana un pacienāšana ar DOGGY JOY, kopā būšana, došanās kopīgās pastaigās ir vislabākās, ko varam dot mūsu mīluļiem par viņu mīlestību un paklausību.

DOGGY JOY kārumus gatavo, izmantojot tikai fermā audzētu gaļu, bez krāsvielām, aromatizētājiem vai citām piedevām. Tāpēc mūsu produkti ir atzīti par hipoalerģiskiem un ieteicami visiem suņiem.

Runājot par pārtiku, tāpat kā cilvēkiem, arī suņiem ir atšķirīgas gaumes. DOGGY JOY piedāvā plašu garšu klāstu, kas noteikti apmierinās jebkuru suni. Mūsu produkti atsķiras ne tikai ar gatavošanā izmantoto gaļu veidiem, bet arī ar interesantajām un neregulārajām formām un cietības, lai izpatiktu jebkura suņa vēlmēm. DOGGY JOY piedāvā plašu suņu kārumu klāstu - vistu, pīli, trusi, jēru un liellopu.

DOGGY JOY suņu kārumi ir papildbarība, ko jāpiedāvā ar svaigu dzeramo ūdeni. DOGGY JOY suņu kārumi ir ideāli piemēroti suņu mācību procesam, jo ​​tie ir labākais atalgojums sunim par izpildīto komandu vai uzdevumu. Mācību procesā mēs iesakām izvēlēties mīkstākos, vieglāk sadalāmos veidus. Atcerieties, ka suns ir jāapbalvo par katru reizi, kad komanda izpildīta.

SIA PetFest
Reģistrācijas nr .: 40203214083
Adrese: Uriekstes iela 18B, Rīga, LV-1005
info@doggyjoys.com

 

SIA PetFest ir noslēdzis 14.04.2022. līgumu Nr. SKV-L-2022/172 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds.

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko pārlūkošanas pieredzi. Lasīt vairāk Sapratu